Tel:
Çin Perakende LCD Ekranlar Üretici
Shenzhen Kerchan Technology Co.,Ltd
Shenzhen Kerchan Technology Co, Ltd

Perakende ekranında liderlik değişikliği

Ana sayfa

Shenzhen Kerchan Technology Co.,Ltd

Bize hakkında birkaç kelime
1 2 3 4 5

Shenzhen Kerchan Technology Co.,Ltd

Shenzhen Kerchan Technology Co, Ltd ticari ve satın alma endüstrisi için mağaza içi lcd video ekran ürünlerinin yüksek etkili lider fabrika olarak ortaya çıkmış, 2007 yılında Kerchan Technology Group Limited tarafından yatırım yapıldı. Kerchan biri olmuştur Digital Signage'in ilk 10 üreticisi, son 10 yılda ekran çözümü.


Perakende lcd ekran ve marka çözümüne odaklanıyoruz, ürün yelpazemiz 7-21,5 ”Ticari kullanım Android ve Android olmayan Tablet, 15,6” -65 ”Dijital Tabela, El Dezenfektanı Billboard, vb. İçerir. Amerika Birleşik Devletleri, Orta Doğu ve Avrupa'daki müşterilerimizden gelen geri bildirimler. Düzgünce, kaldır ve oynat, hareket sensörü sayımı, basmalı düğme sayımı, RFID, POP ekranında kullanılan tarayıcı gibi yeni teknolojileri piyasaya sürdük. Esnek reklam çözümü sunarak müşterilerimizin satışlarını artırmalarına yardımcı olmak Vizyonumuz, müşterilerimizi memnun eden ve çalışanlarını mutlu eden birinci sınıf bir firma olmaktır.

Neden Kerchan?

1. 12 yıllık video ekranı deneyimi olan Kerchan, POP ekran müşterisi için dostça bütçeli çözümler sunar.

Müşterilerimizi rakiplerinin üstünde göster.

2 . Kerchan, her zaman maliyetini en az% 30 oranında yerel tedarikçilerden temin edebileceğiniz tahmini bir rakam olan kaliteli bir ürün sunar;

3. Profesyonel profesyonel kadrosu, başlangıçtan teslimata kadar her projenin her detayını koordine eder ve yönetir. Bu, proje siparişiniz için daha hızlı teslimat süresi ve 0 hata anlamına gelir.

4. Kerchan Personeli etkili iletişim sunar. Kerchan satış ekibi, gereksinimlerinize büyük önem veriyor ve iyi anlıyor, sorunuz veya projeniz için sizinle iletişime geçmesi için 12 saat çalışma teklifi veriyor.

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

İş türü

Üretici

Markalar : Kerchan

No. Çalışanları : 100~150

Yıllık satış : <70000000

Yıl kurulan : 2007

İhracat p.c : 90% - 100%

Şirket tarihçesi

Kerchan, 2006 yılında Bay Simon tarafından kuruldu ve 2008 yılında kendi fabrikamızı kurduk, o sırada esas olarak dijital fotoğraf çerçevesi ürettik. 2008-2009 arasında, dijital fotoğraf çerçevesinin, daha fazla video oynatmak için POP ekranlarına entegre edildiğini gördük. ve daha fazla müşteri.

Bay Simon, POP teşhir endüstrisi için daha iyi ürünler üretmelerine yardımcı olacak bir şey yapmanın doğru bir zaman olduğunu düşündü. Şubat ayından bu yana, POP endüstrisinin istek ve acı noktalarına göre araştırma ve geliştirme yapıyorduk. 11 yıllık çabadan sonra aşağıdaki sonuçları elde ettik:

* Perakende reklamcılık ve POP teşhirine yönelik eksiksiz bir dizi çözüm sunma yeteneğine sahip olmak;

* Şimdi basma buton, hareket sensörü, LED aydınlatma, Tarayıcı, özellikle de POP ekranı için uygun RFID teknolojileri için genişleme ile tek başına veya android sistemli 7 "-50" açık çerçeve perakende ekranlarımız var;

* Bölünmüş ekranlı K-Smart APK, web sayfası kilidi ve çok katmanlı dokunma işlevi geliştirilmiştir ve perakende sektörünün ihtiyaçlarını karşılayan diğer APK'ler geliştirilmektedir.

* 19,23.1,24,28,37,43,48 inç geliştirilen Uzun dar ekran.

Şimdiye kadar Kerchan, POP teşhir ve perakende endüstrisi için en eksiksiz ve en büyük çözümleri sunan bir tedarikçidir. Perakende ekranı sorununu çözmek için 500'den fazla perakende satış müşterisine hizmet verdik. İlerleme hızımızı azaltmadık. "müşteri merkezli" konseptinde, talepleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için müşterinin ofisine gittik. Müşterilerin üç ziyaretinden sonra müşterilerin gerçek değer ihtiyaçlarını daha iyi anladık.

Amacımız, perakende sektöründe gittikçe daha fazla müşterinin perakende ekranları sorununu çözmesine yardımcı olmak, böylece müşterilerin daha fazla rekabet edebilmelerini ve daha fazla değer yaratmalarını sağlamak.

Firma Servisi

Kerchan, 2007'den beri yalnızca POP ekran endüstrisi için LCD monitöre odaklanan profesyonel bir üretici.

Sadece ürün tedarik etmekle kalmıyor, aynı zamanda 12 yıllık tecrübemizle akıllı çözümleri de kişiselleştiriyoruz. Dahası, yerel tedarikçilerinizle karşılaştırıldığında% 40 maliyetten tasarruf etmenize yardımcı olabiliriz.

Kerchan, 300'den fazla POP ekran şirketinin Bose, Google Home, Garmin, vb. Projelerini kazanmalarına yardımcı oldu ... Müşterilerimizden biri, Kerchan 15.6 "ekranıyla, 10.000.000 Google Ana Ekranı için 400.000 $ tasarruf sağladığını söyledi.

Dahası, POP teşhir müşterilerimize aşağıdaki özel hizmetleri sunuyoruz:

* Ürünlerimizin kalitesini güvence altına almak için, peroid garantisi 2 yıl uzatıldı;

* Düzenli ürünler için siparişlerin teslim süresi 30 günden 20 güne kısaltılır;

* Ürün maliyetini ve ürün ağırlığını düşürmek için paradan tasarruf etmek için sürekli olarak büyük boyutlu ekranı metalden plastik kasaya değiştirme.

Neden Kerchan?

1. 12 yıllık video ekranı deneyimi olan Kerchan, POP ekran müşterisi için dostça bütçeli çözümler sunar.

Müşterilerimizi rakiplerinin üstünde göster.

2 . Kerchan, her zaman maliyetini en az% 30 oranında yerel tedarikçilerden temin edebileceğiniz tahmini bir rakam olan kaliteli bir ürün sunar;

3. Profesyonel profesyonel kadrosu, başlangıçtan teslimata kadar her projenin her detayını koordine eder ve yönetir. Bu, proje siparişiniz için daha hızlı teslimat süresi ve 0 hata anlamına gelir.

4. Kerchan Personeli etkili iletişim sunar. Kerchan satış ekibi, gereksinimlerinize büyük önem veriyor ve iyi anlıyor, sorunuz veya projeniz için sizinle iletişime geçmesi için 12 saat çalışma teklifi veriyor.

Şirket takım

Kerchan Pazarlama, satış, Ar-Ge mühendisi, QC, Prodüksiyon ekibi, müşterilerin projelerinin yüksek kalitede ve zamanında bitmesini sağlamak için toplam 5 ekip dahil. Shenzhen Uluslararası Havaalanı'na sadece 15 dakika, LuoHu Tren İstasyonu'na 30 dakika uzaklıktadır. 100 iyi eğitimli işçi, deneyimli Satış elemanı ve Mühendis ekibi ile pazarın gerektirdiğini biliyoruz. Ürünlerimiz, Kuzey Amerika, Avrupa ve Orta Doğu bölgesinin en standardını karşılayabilir . Gibi standart test: CE / EMC / LVD / ROHS / FCC / UL / SASO, vb

1. satış ekibi:

Pazara aşina, müsteri deger puanlari iyi bilen 15 satisimiz var. Communication Mükemmel iletisim becerilerine sahipler, müsterileri ziyaret ediyor ve pazarı her yil 2-3 kez anlıyorlar. Her zaman müşterilerin ihtiyaçlarını ve sorunlarını, ilgilenip çözmek için birinci öncelik olarak kabul ederler. 16 saat boyunca çevrimiçi danışma ve hizmetler sunarlar. Bir müşteri bir sorunla karşılaştığında, genellikle benimsediğimiz iletişim yöntemi, müşterilerin zaman kazanması için yüz yüze konferans görüşmesi yapmaktır.

2. Ar-Ge ekibi:

Dahası, pazarın yeni taleplerini karşılamak için her çeyrekte yenilikçi ve rekabetçi tasarımlar başlatıyoruz. Potansiyel ve uzun vadeli müşterilere OEM / ODM hizmeti yapabildiğimiz gibi eksiksiz bir tedarik çözümü sunuyoruz, OEM hizmeti Paketleme tasarımını dahil etti. Tüm Android makinelerimiz için varsayılan kurulum APK'sini K-Smart APK olarak geliştirdik. Açıldıktan sonra videoyu oynatabilir, Ekran oynatma modunu, Kilitleme Uygulamasını / Web'i, Uzaktan içerik yönetimini, dokunma seçeneğiyle etkileşimli oynatabilir. Ayrıca barkod tarayıcıyı destekleyin, farklı barkodlara göre video oynatın, RFID etiketini okuyarak Lift & Play'i destekleyin, her bir öğenin videosu için kaç kez oynatıldığı gibi oynatma verilerini kaydedin. Bu APK, perakende sektöründeki müşterilerin ihtiyaçlarının çoğunu gerçekleştirdi.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için tüm faaliyetlerimiz kesinlikle “Müşterilerimizi memnun eden ve çalışanlarını mutlu eden birinci sınıf bir şirket olmak” vizyonumuz doğrultusunda gerçekleştirilmektedir.

3. QC ekibi:

QC ekibimizde IQC, IPQC, OQC, FQC dahil 6 kişi var. Ev eşyaları, aksesuarlar, paketleme kutuları / kartonlar gibi her pontaya özellikle dikkat ederler. Fakat en önemlisi donanım ve yazılım testi, yaşlanma testi.

4. Üretim ekibi:

Projelerin zamanında teslim edilmesini sağlamak için iyi eğitilmiş ve vasıflı 100 çalışanımız var.

Shenzhen Kerchan Technology Co.,Ltd
7. Kat, Buliding F, Fusen İş Merkezi, Gushu, Baoan Bulvarı, Baoan Bölgesi, Shenzhen, Çin.
Tel:86-0755-23327036-23327039
Mobile Site Privacy Policy Çin iyi kalite Perakende LCD Ekranlar Tedarikçi. © 2019 - 2020 retaillcdscreens.com. All Rights Reserved.