Tel:
Çin Perakende LCD Ekranlar Üretici
Shenzhen Kerchan Technology Co.,Ltd
Shenzhen Kerchan Technology Co, Ltd

Perakende ekranında liderlik değişikliği

Ana sayfa

Shenzhen Kerchan Technology Co.,Ltd Fabrika turu

  • Üretim hattı
    Teknolojiye ve yeniliğe dayanan Kerchan fabrikası, teknik araştırma ve üretim ile entegre yüksek teknoloji ürünü modern bir üretici olarak geliştirilmiştir.
    Mükemmeliyet mirası, yenilikçiliğin ilham verici ruhu olan Kerchan, teknoloji gelişimi ve ilerlemesini misyonu olarak sürdürmeye devam etti ve daima endüstrinin ön saflarında yer aldı.

  • OEM / ODM
    Pazarın yeni taleplerini karşılamak için her çeyrekte yenilikçi ve rekabetçi tasarımlar üretiyoruz. Potansiyel ve uzun vadeli müşterilere OEM / ODM hizmeti yapabildiğimiz gibi eksiksiz bir tedarik çözümü sunuyoruz, OEM hizmeti Paketleme tasarımını, Marka / LOGO baskıyı, Manuel özelleştirmeyi, ODM hizmeti PCBA anakartını değiştirmek, konut tasarımını veya değişikliklerini yapmak dahil , Yeni PCBA yapımı, yazılım özelleştirmesi vb. Ayrıca, müşterimiz için lojistik iletme hizmeti düzenleyebiliriz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için tüm faaliyetlerimiz kesinlikle “Müşterilerimizi memnun eden ve çalışanlarını mutlu eden birinci sınıf bir şirket olmak” vizyonumuz doğrultusunda gerçekleştirilmektedir.

  • Ar-Ge

İletişim bilgileri
Shenzhen Kerchan Technology Co.,Ltd

İlgili kişi: simon Xiao

Tel: 86-13823708026

Faks: 86--23327050

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin
Shenzhen Kerchan Technology Co.,Ltd
7. Kat, Buliding F, Fusen İş Merkezi, Gushu, Baoan Bulvarı, Baoan Bölgesi, Shenzhen, Çin.
Tel:86-0755-23327036-23327039
Mobile Site Privacy Policy Çin iyi kalite Perakende LCD Ekranlar Tedarikçi. © 2019 - 2020 retaillcdscreens.com. All Rights Reserved.